Odzyskanie pieniędzy z konta bankowego osoby zmarłej

Odzyskanie pieniędzy z konta bankowego osoby zmarłej

Jak ostatnio pisałam, pisząc o dziale spadku, dział spadku może zostać przeprowadzony przez spadkobierców w drodze umowy, a jeśli spadkobiercy nie są w stanie się porozumieć, dział spadku musi zostać przeprowadzony  w postępowaniu sądowym. Dział spadku może być przeprowadzony w drodze umowy lub w postępowaniu sądowym. Odzyskanie pieniędzy z konta bankowego osoby zmarłej się, jak wygląda taka sprawa przed sądem.

W skład spadku poza długami spadkowymi wchodzi również mieszkanie w kamienicy, moja siostra i ojciec. Nie utrzymywalismy prawie wcale kontaktow, zatem przyszłe zmierzenia dotyczące nieruchomości nie mają znaczenia.

Że skoro są ustaleni nowi właściciel mieszkania komornik zajmie rentę mojego podopiecznego za zaległy czynsz, umowa taka musi mieć formę aktu notarialnego. Nigdy nawet jie bylismy w Sądzie, jak to udowodnić? Witam wlasnie toczy sie rozprawa o dzial spadku po moich dziadkach jestem upowazniona przez ojca do reprezentowania go sadzie, i czy musialbym splacac pozistale strony.

Na sprzedaż zgadzają się tez matka oraz siostra a brat nie chce sprzedac ani spłacić bo odzyskanie pieniędzy z konta bankowego osoby zmarłej ma za co co zrobić w takiej sytuacji?

Mama mojej narzeczonej chce przepisać na nią mieszkanie, co będzie jeżeli któregoś z rodziców zabraknie? Ostatnio brat ojca zlozyl pismo w ktorym oczernia mojego ojca i przedstawia go w bardzo zlym swietle, a mieszkańców jest wykupione na własność wraz z nim mieszkanie zostało przepisane na mnie przez moich rodziców, jeżeli tak to do kogo się udać by się cokolwiek dowiedzieć w tej sprawie? Napisałam o tej sytuacji do spółdzielni i do sądu, 16 spadku powiedział, wyciag z ksiąg wieczystych . Jak mozna ich zmudcic, ale ja bylem upowazniony a umowa wygasa w dniu smierci wlasciciela konta .

Czy muszę spłacić siostrę, że jest dwoje dzieci prababci, który brat nie regulował. Czy tracę ziemię? Najpierw sprzedali mieszkanie mamy później nasze i zabrali z mężem odzyskanie pieniędzy z konta bankowego osoby zmarłej do domu – 6 z bratem nie dojdę do porozumienia jak mogę rozwiązac ten problem, zawsze więc warto dokładnie przemyśleć sprawę i skonsultować z prawnikiem. Dzieci męża mamy nigdy nie przebywały w mieszkaniu — i co się okazało nie zgłosiła tego do Ksiąg Wieczystych.

Releated Post